+420 601 101 194

Posilovnou
to u nás nekončí

Ani zdaleka. Postaráme se o vás od A po Z. Nejlepší fitko přece musí nabízet komplexní služby.

Sauna & odpočinková zóna

Další skvělý lidský vynález i u nás: saunu & odpočinek

Kromě sauny v každé z šaten můžete na chvíli vypnout myšlenky ve velké, společné finské sauně. V odpočinkové zóně jsme se pro vás snažili vytvořit tu nejvíce relaxační atmosféru, podařilo se nám to? Vše v ceně vstupu.

RozsahCena
NeomezeněV ceně vstupu

OSOBNÍ TRÉNINK S TRENÉREM

Trénujte chytře a správně

Naučte se cvičit tak, abyste si neublížili a posouvejte se za hezčím tělem i lepším zdravím rychleji a efektivněji. Osobní trenér totiž není výsadou milionářů nebo profesionálních sportovců. Alespoň pár tréninků s trenérem by měl naopak absolvovat každý. Osobní trénink si můžete zarezervovat telefonicky, kontaktním formulářem nebo osobně na recepci NRG fitness.

RozsahCena
60 minut600 Kč
11 tréninků6 000 Kč
23 tréninků12 000 Kč
Trénink ve dvou400 Kč/osoba

Diagnostika a poradenství

Když to chcete mít ťip ťop

Je to tuk, nebo sval? Řekneme vám to. Nechte si změřit tělesnou kompozici na profesionálním přístroji Bodystat a objasnit, co výsledky znamenají. Měření skladby těla Bodystat + interpretace objednávejte u nás na recepci.

RozsahCena
30 minut350 Kč

masáže

Regenerace není sprosté slovo

Nemohli bychom být nejlepší gym v Brně bez možností regenerace, to dá rozum. Odpočiňte si, uvolněte se a naberte síly u našich masáží. Nabízíme klasickou sportovní i relaxační uvolňující masáž.

Sportovně-zdravotní masáž:

RozsahCena
30 minut400 Kč
60 minut700 Kč
90 minut900 Kč

Relaxační uvolňující masáž:

RozsahCena
45 minut500 Kč
90 minut900 Kč

Solárium

Bronzová kůže 24/7

Udržovat si opálení po celý rok, i když venku zrovna mrzne? Skočte si u nás do solárka kdykoliv, klidně hned po tréninku. Nebo i před ním. Vlastně i bez něj. Naše horizontální solárium značky UWE je tu pro vás vždy. Pro využití solária se za námi stavte na recepci.

RozsahCena
1 minuta13 Kč

Objednejte se

Chcete na masáž nebo začít cvičit s naším trenérem? Zde se můžete objednat.

“Úplně nejlepší posilovna, v jaké jsem kdy byla. Je zde super personál, je to tu velice čisté a lekce zdarma jsou dokonalé. Díky!"
Zuzana D.
Klientka