Není ENERGY FITNESS jako ENERGY FITNESS  Představujeme vám projekt s názvem NRG vol. II.

  Již není žádným tajemstvím, že provoz fitness centra převzala nová společnost Diamond Sport sro, která si předsevzala nelehký a hlavně neskromný úkol.

  Být tím nejlepším fitness zařízením v Brně a dál expandovat.


  Pojďme si společně projít co se chystá a co se již podařilo uskutečnit.


  1. Změna koncepce a cen


  Pokud se Vám v minulosti nelíbila koncepce Energy Fitness, nebo Vám zde něco chybělo, tak je na čase tomu dát druhou šanci.

  A pokud se Vám naopak líbila, tak nepanikařte a zůstaňte s námi. Uděláme vše co je v našich silách, abychom udrželi co možná nejvyšší úroveň nabídky služeb. Chce to čas.


  Jednorázové vstupné (160,-) / Měsíční členství / Multisport vstup / ActivePass vstup.

  Změny jsou již aktivní a více info zde na webu.  2. Rozšíření prostor fitness o více než 250 ²


  Práce na rekonstrukci již začali a ještě nějakou dobu potrvají. Plánujeme otevřít v půlce prosince 2019.

  Obsahem nové části bude převážně atletická crosstraining zóna s umělým trávníkem na cvičení se sáněmi. Dále vzpěračské platformy a atletické kardio stroje jako jsou SkiErg nebo Assault AirRunner.


  Plánované otevření nových prostor v průběhu prosince

  3. No a na co se můžete těšit v nové zóně?


  SkiErg, 2x Assault AirRunner, 2x veslařský trenažer Concept2, 2x Assault AirBike, 3x vzpěračská platforma, Boxmaster, umělý trávník pro cvičení se sáněmi a pneumatikou a hromadu dalšího.  4. Schody do nebe


  Naší snahou bylo vybrat a pořídit ty nejoblíbenější fitness zařízení. A proto jsme přidali nekonečné schody od společnosti Stairmaster, která vyrábí nekonečné schody již od roku 1983.


  2 takové kousky jsou již plně k dispozici v NRG.
  5. Renovace recepce a kavárny


  Ano, vzhled je pro nás velice důležitý. Jsme místo, ve kterém trávíte část svého života a chceme, aby se vám u nás co nejvíce líbilo. Proto jsme revitalizovali recepci a kavárnu.

  My jsme s výsledkem spokojení. Co vy?


  6. Víte jaké jsou nejlepší běžecké trenažery na světě?


  Podle nás jsou to Startrac 10Trx Freerunner, které disponují revolučními technologiemi a patent-pending systémem HexDeck. Běhání na tomto trenažeru je šetrné na klouby, jde jako po másle a budete se cítit jako na oválu.

  Hned 5 takových pásů vám nabídneme ještě do konce roku.

  7. Online rezervační systém / Online platby / Mobilní apka pro Android i iOS

  Držíme krok s dobou a chceme vám být blíže.Využívejte rezervace na lekce prostřednictvím online rezervačního systému ve vašem PC, nebo si stáhněte mobilní aplikaci s názvem Energy Fitness App a mějte váš zákaznický účet v kapse.Budete moci provádět rezervace na lekce. Dobíjet si kredit a sledovat jeho čerpání. Nakupovat členství a permanentky a sledovat doby platnosti. Zároveň budete znát novinky z první ruky - tedy kapsy. Online platby ještě nejsou plně funkční, ale v dohledné době bude vše fungovat. O mobilní aplikaci očekávejte samostatný článek.


  8. Do fitka ještě přibude spousta nových strojů a zařízení

  Společně s otevřením nových prostor dojde i k dovybavení současného prostoru fitness.Těšit se můžete na:- celou sadu profesionálních nakládacích strojů (plate-loaded machines)- více jednoručních činek až do 50kg- scottovu lavici na biceps- další multipress- nový peck-deck- stroj na roznožování/snožování- další protisměrné kladky (celkem budeme mít 2)- a spousta dalších vychytávek jako jsou ergonomické kladkové adaptéry TRYON, řetězy na benchpress, několik typů olympijských hřídelí (axel bar, hextrap bar, safety squat bar...)  9. A tím to nekončí - naopak začíná

  My se nezastavíme a stále se budeme posouvat kupředu. Když to miluješ, tak není co řešit. A naší opravdovou vášní je dělat prvotřídní služby. Provedeme hloubkové čištění sprch a saun. Zrenovujeme parkety. Připravíme pro vás nějaký ten merch. Děkujeme, že jste s námi. CLOSER TO PERFECTION

  Inspirujte se na našem Instagramu

  • Facebook - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

  Copyright © 2019 nrgfitness.cz | All rights reserved