ENERGY FITNESS BRNO

Náš příběh se začal psát na začátku roku 2017, kdy jsme odstartovali ambiciózní projekt s jasným cílem - vytvořit to nejlepší fitness centrum v Brně.

Tento nelehký úkol jsme začali plnit tvrdou prací založenou zejména na profesionalitě, vysokém hygienickém standardu, prvotřídní nabídce služeb a v neposlední řadě i na vzhledu zařízení. Věříme, že si zákazníci v Brně zaslouží world class gym.

 

Na konci roku 2019 jsme rozšířili prostor fitness o 300m² a můžeme se tak chlubit profesionální atletickou cross zónou, která našim zákazníkům přináší možnosti, které doposud žádné fitness centrum v Brně nabídnout nemohlo.

Prostě přijďte a přesvědčete se sami.

NRG TEAM

FAQ

Je Energy Fitness klubové fitness?


V Energy Fitness si můžete zakoupit jednorázový vstup i různé typy členství bez závazku.
Přijímáte Multisport karty?


Ano. Na multisport vstup můžete využít fitness, studiové lekce nebo i saunu bezplatně v časovém limitu 120 minut. Každých dalších započatých 10 minut se doplácí 20,-
Proč bych měl/a navštěvovat zrovna Energy Fitness?


Důvodů je několik. Záleží na tom co od fitness centra očekáváte. - oceňujete stabilní teplotu v průběhu celého roku - máte rádi nadstandard - nonstop sauna - potrpíte si na vysokém hygienickém standardu - chcete se seznámit se seriózními a příjemnými lidmi - chcete být úspěšní

INSPIRUJTE SE NA NAŠEM INSTAGRAMU

  • Facebook - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

+420601101194

info@nrgfitness.cz

Holandská 2, Brno, Česko

Copyright © 2019 nrgfitness.cz | All rights reserved