Co o Energy Fitness říkají jeho zákazníci

Zdeněk Steiner

podnikatel (37 let)

Určitě jsem zpočátku váhal, zda se stát členem. Ale teď toho nelituji a naopak jsem rád. Nakonec jsem pořídil členství i manželce a jsme oba spokojení. Velmi oceňuji saunu, která je součástí vstupu a můžu si tam ,,skočit,, kdykoliv a bez rezervace.  

Zdeňka Švábenská

administrativa (cca 50 let)

Do NRG jsem přišla kvůli Martinu Beránkovi. Jsem tu od prvního dne provozu a nikdy bych neměnila. Našla jsem si zde spoustu přátel, na které se těším, když jdu cvičit. Ráda se účastním pořádných událostí a mimoklubových aktivit. 

Doc. Richard Stefl Phd.

vědecký pracovník (44 let)

NRG mě opravdu oslovilo a těším se na každou návštěvu.  Nacházím zde tu správnou úroveň služeb, ať jdu cvičit sám, nebo na studiovou lekci. Stalo se to opravdu návykovým. Doporučuji.

Veronika Dočkalová

na mateřské (31 let)

Prošla jsem si toho spoustu, ale až teprve v NRG jsem zakotvila nadobro. Přátelská atmosféra a osobní přístup mě přesvědčil. Na recepci ví co piji a na jaké chodím lekce a co ráda cvičím - zkrátka jsem tu jako doma. 

Marek Pavlovec

IT  architekt (34 let)

Na NRG nejvíce oceňuji širokou nabídku služeb a rozmanitost vybavení. Mám rád kombinování silového cvičení a atletického tréninku a tady jsou pro mě podmínky ideální. Zároveň oceňuji kvalitní vzduch a stabilní teplotu, takže se můžu lépe soustředit na trénink. 

Využijte služby v Energy Fitness

Využijte i extra služby v Energy Fitness

Osobní trénink

Masáže

Solárium

Jídelníček na míru

Podívejte se, jak to u nás vypadá

NRG Team

Inspirujte se na našem Instagramu

Copyright © 2019 nrgfitness.cz | All rights reserved