Často kladené otázky

Je Energy Fitness Club pouze klubové fitness?


V Energy Fitness si můžete zakoupit jednorázový vstup i různé typy členství bez závazku.
Přijímáte Multisport karty?


Ano. Na multisport vstup můžete využít fitness, studiové lekce nebo i saunu bezplatně v časovém limitu 120 minut. Každých dalších započatých 10 minut se doplácí 20,-
Proč bych měl/a navštěvovat zrovna Energy Fitness Club?


Důvodů je několik. Záleží na tom co od fitness centra očekáváte. - oceňujete stabilní teplotu v průběhu celého roku - máte rádi nadstandard - nonstop sauna - potrpíte si na vysokém hygienickém standardu - chcete se seznámit se seriózními a příjemnými lidmi - chcete být úspěšní
Co potřebuji pro návštěvu Energy Fitness?


Každý návštěvník musí mít vytvořený bezplatný zákaznický účet v našem systému. A) vytvoříte si ho sami v našem online rezervačním systému (máte ho tak ihned) B) vyplníte formulář osobně na recepci a účet vám vytvoříme my (námi vytvoření účtu může trvat až 36 hodin - na první vstup vás pustíme anonymně)
Máte nějaká pravidla pro využívání fitness?


Vstup do prostor fitness je dovolen pouze s ručníkem, který vkládáte pod sebe při cvičení na strojích nebo na studiových lekcích. Vstup do prostor fitness je dovolen pouze v pevné sportovní obuvy. V ponožkách, naboso, nebo v pantoflích není vstup dovolen. Při porušování pravidel můžete být vyzváni k opuštění klubu. Vstup do klubu je dovolen osobám starších 16 let. Mladší zákazníci mohou využívat naše služby pouze v doprovodu našeho smluvního osobního trenéra.
Musím se rezervovat na studiové lekce?


Rezervaci můžete provést pouze dvěmi způsoby. A) osobně na recepci nejdéle 30 minut před zahájením lekce B) přes online rezervační systém a mobilní aplikaci Předchozí osobní nebo telefonické rezervace nepřijímáme. Pozn. Pro vytvoření online rezervace je potřeba mít bezplatný zákaznický účet a kredit nejméně 60,- na každou rezervovanou lekci.
Máte možnost parkování?


Parkování na klubovém parkovišti je dovoleno pouze členům, kteří mají aktivní předplatné. Při jednorázovém vstupu nebo Multisport vstupu není možno parkoviště využít. Můžete být vyzváni k předložení klubové karty.
Jak je to se saunou?


V klubu máme celkem 3 finské sauny. Pro každé pohlaví odděleně a jednu společnou saunu včetně odpočívárny. Ochlazování pouze studenou sprchou. Na saunu není potřeba žádná rezervace a je součástí každého typu vstupu.

INSPIRUJTE SE NA NAŠEM INSTAGRAMU

  • Facebook - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

+420601101194

info@nrgfitness.cz

Holandská 2, Brno, Česko

Copyright © 2019 nrgfitness.cz | All rights reserved